Aenean purus magna feugiat Sed accumsan malesuada Morbi condimentum enim +48 889 70 70 80

O firmie

O firmie

 

Historia działalności naszej firmy sięga kilkunastu lat. Początkowo firma specjalizowała się importowaniem oraz dystrybucją drzwi antywłamaniowych zza wschodniej granicy na terenie całej Polski. Przez kilka lat z powodzeniem obsługiwaliśmy największe sieci handlowe w naszym kraju. Nauczyło nas to przede wszystkim szeroko pojętego "słowa" biznesu, tak aby w późniejszym czasie przekształcić się w hurtownie budowlaną będącą w stanie zaopatrywać zarówno klientów lokalnych jak i zagranicznych.  

 

Hurtownia budowlana

Firma działa w oparciu o długoletnie kontakty z dostawcami i klientami. Fachową wiedzę może zawdzięczać doświadczeniu kadry zarządzającej oraz poszczególnych pracowników, którzy dbają o dobre relacje z klientami. Ogromne doświadczenie wynika przede wszystkim ze znajomości specyfiki branży, a także potrzeb i oczekiwań klientów oraz partnerów biznesowych. Dodatkowym naszym atutem jest szybka realizacja zamówień, którą umożliwia dobrze zaopatrzona flota samochodowa. Zapewniamy swoim odbiorcą materiały o najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach, profesjonalną obsługę, korzystne warunki rozliczeń z możliwością płatności w odroczonym terminie.

Od kilku lat zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, produktów chemii budowlanej marek takich jak:

 

Grupa Polskie Składy Budowlane

Od kilku lat jesteśmy czynnym akcjonariuszem polskiej sieci handlowej „Grupy Polskie Składy Budowlane”. Grupa Polskie Składy Budowlane z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju, działa na rynku od 18 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 352 małe i średnie, rodzinne firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 425 składach budowlanych, w 210 marketach PSB Mrówka oraz w 45 centrach handlowych PSB Profi. Daję nam to przede wszystkim dostęp do szerokiej gammy produktów budowlanych oraz znacznie przyśpiesza realizację zamówień naszych klientów.

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

+48 889 70 70 80

Fusce scelerisque vel lectus et hendrerit. Pellentesque eu vestibulum diam, efficitur condimentum lectus. Suspendisse vel ligula finibus, fermentum metus sed, volutpat lorem. Quisque varius quam lectus, eu eleifend orci faucibus et. Quisque sed imperdiet sem. turpis. Etiam a mi sem.

© 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Polub nas na Facebook!

Stronę
wykonało

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies